11 Ocak 2014 Cumartesi

10 Marifet ve Kartopu ile Büyük Ödüllü YarışmaYıllardır severek takip ettiğim 10marifet.org KARTOPU sponsorluğunda bir yarışma düzenlemiş. Kış teması ile bir kaç yıldır doğru düzgün yaşamadığımız kar keyfini böylece yaşayacağız sanırım. Bu fırsat özlediğim kış gecelerini, kar oyunlarını  yad etmiş olacağım :)

İşte şartlar:Tema: Kış. “Bu çalışma bana göre bu sebeple kışı temsil ediyor” dediğiniz her işi bekliyoruz.
Teknik ve malzeme: Serbest
Katılım süresi: 25 Ocak, gece yarısına kadar
Sonucun açıklanma tarihi: 31 Ocak
Katılım şartları: Herkes, istediği kadar çalışma ile yarışmaya katılabilir. Katılım için ilk şart, mutlaka blogunuzda, o yoksa Facebook sayfanızda ve varsa Twitter hesabınızda, yoksa kullandığınız bir başka sosyal medya hesabında bu yarışmadan kendi yazacağınız bir metinle bahsetmeniz. Bu metin, KARTOPU ve 10marifet.org’un ortaklaşa ödüllü kış yarışması düzenlediği konusuna değinmeli. Yollayacağınız yarışma yazılarının sonunda da bu metnin yer aldığı sayfanın linkini vermenizi bekliyoruz.
Yarışma için gönderilen yazılarda çalışmanın yapım aşamalarını ve sonucunu gösteren detaylı ve net fotoğraflar yer almalı, yapılışından bahsedilmelidir. İyi fotoğrafların eklenmediği yazılar, yarışma kapsamında değerlendirilemeyecektir. Bu çalışma ilk kez 10marifet’te yer almalı, blogunuzda daha önce yayınladığınız bir çalışma olmamalıdır.
Seçim: Katılım süresi dolduğunda, KARTOPU bünyesinde oluşturulacak jüri ekibi, ilk 3 kişiyi belirler.
Ödüller: Toplam 3000 TL’lik ödül, 1.ye 1500, 2.ye 1000, 3.ye 500 TL’lik çek şeklinde iletilir.
Daha ayrıntılı bilgi için bir tık yeter.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder